Savonia-ammattikorkeakoulu:

Arja Ruokojärvi, Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen., 044 785 5569 (äitiyslomalla 18.5.2016 - 31.7.2017)

Teija Rantala, teija.rantala(at)savonia.fi, 044 785 5522

 

Luke (Luonnonvarakeskus):

Perttu Virkajärvi, perttu.virkajarvi(at)luke.fi, 029 532 6641

Mari Räty, mari.raty(at)luke.fi, 029 532 6500

 

ProAgria Pohjois-Savo:

Anu Rossi, anu.rossi(at)proagria.fi, 040 179 5001

Essi Tahvola, essi.tahvola(at)proagria.fi

 

ProAgria Pohjois-Karjala:

Kaisa Matilainen, kaisa.matilainen(at)proagria.fi, 040 301 2423

Päivi Jokinen, paivi.jokinen(at)proagria.fi, 040 301 2409

 

Suomen ympäristökeskus (SYKE):

Markus Huttunen, markus.huttunen(at)ymparisto.fi, 029 5251 196

 

Ylä-Savon ammattiopisto (YSAO):

Riina Huttunen, riina.huttunen(at)ysao.fi, 0400 793 129

Jussi Ahonen, jussi.ahonen(at)ysao.fi, 0400 799 844

 

Karelia-ammattikorkeakoulu:

Helena Puhakka-Tarvainen, helena.puhakka-tarvainen(at)karelia.fi, 050 430 2418

Juha Kilpeläinen, juha.kilpelainen(at)karelia.fi, 050 361 9287